Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град Варна, м-т Зеленика
280 000 €
547 632.40 лв.

(1 772 €, 3 465.73 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:56 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 183 пъти.
Площ:
158 m2
Двор:
221 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Акцент Инвест предлага БЕЗ КОМИСИОННА на Вашето внимание нов, бутиков комплекс - NEW POINT II- впечатляващ комплекс от къщи с панорамна гледка към града и морето в живописната м-т Зеленика.

Комплексът ще бъде от затворен тип и ще се състои от бутикова жилищна сграда и 70 къщи със самостоятелни дворни места, които ще бъдат разположени върху парцел с големина 43 000 кв.м. Комплексът е проектиран за целогодишно живеене, като за удобство на живущите ще бъдат изградени паркови зони с беседки, павирани алеи с осветление и тротоари, детски площадки. Към всяка къща ще има поставени соларни панели.

Инфраструктура в комплекса: изградени изцяло нови канализация, водопровод и електрическо захранване.

За сигурността и спокойствието на собствениците ще бъде осигурена ефективна система за видеонаблюдение, жива охрана, контролиран достъп, масивна ограда.

Къщите ще бъдат осем типа: А1, B1, B2, C, D, M, Е, F
Къщи Тип А1- Къщи Аламеда са класически таунхаус, съчетаващ възможността да живееш в собствена къща с двор и паркоместа на цена на апартамент.

Къща 158,00м2
Двор 228.60 м2
2 Етажа
Паркинг за две коли
Опция гараж

Къщите тип Аламеда са на два етажа и са функционално разпределени по следния начин:
Етаж 1- входно предверие, килер, Кухня- 9.4 м2, просторен дневен тракт- 35.4 м2,
Инсталационно помещение- 3.8 м2, Тоалетна и голяма Веранда- 20 кв.м.
Втори Етаж- 3 Спални- съответно 18.5 м2 / 14.0 м2 / 11.7 м2, 2 Бани- 5.7 м2 / 3.8 м2 и Дрешник- 6.2 м2;